O spoločnosti

Spoločnosť EponaCom s.r.o. vznikla v roku 2010. Od začiatku sme sa zamerali na poskytovanie služieb IT s pridanou hodnotou.

Domáca automatizácia

V roku 2012 sme rozšírili svoje portfólio o domácu automatizáciu, kde zúročujeme naše dlhoročné skúsenosti z oblasti informačných technológií. V súčasnosti sme certifikovaný partner pre projektovanie a inštaláciu domácej automatizácie v spoločnostiach LOXONE, iNELSLegrand. Sme jediná spoločnosť na strednom a východnom Slovensku, ktorá získala titul Loxone Gold Partner.


Neponúkame iba dodávku softvéru a hardvéru, ale dokážeme pomôcť a poradiť pri nasadení informačných technológií vo vašej spoločnosti. Snažíme sa tak vyplniť medzeru na trhu a ponúkať riešenia, ktoré budú dostupné pre malé a stredné firmy.

Naša vízia a filozofia

Pri každom zákazníkovi sa snažíme uplatniť individuálny prístup. Vieme, že každá spoločnosť je špecifická s ohľadom na svoje potreby a nároky. Našim cieľom je vaša spokojnosť. Uvedomujeme si, že ju dosiahneme len prostredníctvom vysokej kvality poskytovaných služieb. Investície do kúpy hardvéru a softvéru, výdavky spojené s údržbou IT infraštruktúry, starosti so zabezpečením firemných dát, dostupnosť aplikácií, či mnohé ďalšie problémy sa s nami stanú minulosťou.