Elektrické vykurovanie

Vieme, akým spôsobom by ste dokázali usporiť svoje finančné prostriedky. Je to práve pri realizácií elektrického kúrenia, pri ktorom s nami ušetríte až 20%.

Variabilný systém vykurovania

Je len na vás, aký spôsob vykurovania vášho inteligentného domu si zvolíte.

Môžete sa napríklad rozhodnúť pre plynový kotol, kotol na tuhé palivo alebo tepelné čerpadlo. V rámci domácej automatizácie ponúkame centrálne riadenie, ktoré vám zabezpečí centrálne riadenie od akéhokoľvek výrobcu.

Projekt pre podlahové kúrenie ZADARMO

Máme pre vás skvelú ponuku. Ak sa rozhodnete pre elektrické podlahové kúrenie, získate od nás vypracovanie projektu pre tento typ vykurovania zadarmo. Stačí nám poskytnúť len pár základných údajov o rozlohe a tepelnej strate jednotlivých miestností. O ostatné sa už postaráme za vás.

S Múdrym domom šetríte náklady všade, kde sa dá

Ak si objednáte realizáciu kúrenia ako súčasť projektu inteligentnej inštalácie, ušetríte peniaze, ktoré budete môcť využiť inak. Na všetky elektroinštalačné práce spojené s realizáciou elektrického kúrenia vám odpočítame až 20%.Ak si objednáte realizáciu kúrenia ako súčasť projektu inteligentnej inštalácie, ušetríte peniaze, ktoré budete môcť využiť inak. Na všetky elektroinštalačné práce spojené s realizáciou elektrického kúrenia vám odpočítame až 20%.

Podobné služby

Ani nie veľa, ani nie málo slnečných lúčov. Inteligentné tienenie sleduje vonkajšie podnety a...

Ochráňte váš dom pred nežiadúcim úderom blesku!

Doposiaľ ste mohli kamery využívať len na pozorovanie objektu zvonku alebo zvnútra. Inteligentná...