Osvetlenie

S inteligentnou domácnosťou budete mať svoje svetlá pod kontrolou. Využitie smart technológie bude jednoduchou záležitosťou, pretože vám na to bude stačiť len jedno tlačidlo.

Inteligentné svietenie šetrí peniaze

Svetlá sú v dome aktívne len vtedy, keď to je potrebné

Dokážu rozpoznať počasie, polohu slnka a promptne reagujú na vašu prítomnosť v dome alebo vonkajšie podnety. Nemôže sa tak stať, že svetlá budú svietiť, keď nebudete v dome, alebo keď by to bolo zbytočné.

Jedným klikom ovládate celú inteligentnú domácnosť

Vďaka svetelným náladám máte atmosféru v miestnosti vždy jednoducho pod kontrolou a je jedno koľko svetelných okruhov chcete. Nastavenie všetkých je otázkou jedného dotyku tlačítka. Vďaka dvojkliku vypnete všetky svetlá v miestnosti a takisto aj zariadenia, ktoré majú ísť do úsporného režimu.

Smart home reaguje na vašu prítomnosť v dome

Svetlo sa rozsvieti, keď prídete do miestnosti. Múdry dom prispôsobí intenzitu, farbu svetla pri všetkých vašich činnostiach. Služby od Loxone sú vám 100% k dispozícií v každom čase.

Idete preč a máte strach z nevítaných hostí? Žiadny problém – Múdry dom rozsvieti svetlá tak, ako keby ste boli stále doma.

Detská poistka pri ovládaní svetiel

Ochrana detí je na prvom mieste. Ak budete chcieť svojim ratolestiam zamedziť prístup k ovládaniu svetiel, pomocou jedného tlačidla ich deaktivujete. Takisto máte možnosť odpojiť zásuvky v miestnosti. Múdry dom urobí všetko pre ich bezpečnosť.

Zvažujete výstavbu domu na východnom Slovensku a chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Optický alarm v každej miestnosti

Blikajúce svetlá odstrašia všetkých zlodejov. Ich prítomnosť v dome odhalia bezpečnostné prvky. Následne sa vytiahnu všetky žalúzie a blikajúce svetlá dajú vedieť vášmu okoliu, že do domu zavítali nezvaní hostia. O tejto udalosti vás bude informovať aj váš inteligentný dom.

Smart home myslí na dobrý spánok

Blik – smart zvonček - sa večer automaticky prepne, a keď niekto zazvoní, nikoho to neprebudí. Svetlá vo vybraných miestnostiach zablikajú – veľmi praktické večer, k nezaplateniu v prípade, že vaše deti už spia...

... a ráno vás zobudíme s citom. Postupne narastajúca intenzita svetla vám spríjemní ranné vstávanie. Prebudíte sa do krásneho dňa v pokoji a bez hlučného alarmu.

Podobné služby

Smart riadenie teploty pomáha ušetriť náklady na energiu až o 50%. Múdry dom kombinuje jednotlivé...

V celej EÚ existuje systém pravidelných prehliadok a skúšania elektrických zariadení. Overenie ich...

Vieme, akým spôsobom by ste dokázali usporiť svoje finančné prostriedky. Je to práve pri...