Osvetlenie

S inteligentnou domácnosťou budete mať svoje svetlá pod kontrolou. Využitie smart technológie bude jednoduchou záležitosťou, pretože vám na to bude stačiť len jedno tlačidlo.

Inteligentné svietenie šetrí peniaze

Svetlá sú v dome aktívne len vtedy, keď to je potrebné

Dokážu rozpoznať počasie, polohu slnka a promptne reagujú na vašu prítomnosť v dome alebo vonkajšie podnety. Nemôže sa tak stať, že svetlá budú svietiť, keď nebudete v dome, alebo keď by to bolo zbytočné.

Jedným klikom ovládate celú inteligentnú domácnosť

Vďaka svetelným náladám máte atmosféru v miestnosti vždy jednoducho pod kontrolou a je jedno koľko svetelných okruhov chcete. Nastavenie všetkých je otázkou jedného dotyku tlačítka. Vďaka dvojkliku vypnete všetky svetlá v miestnosti a takisto aj zariadenia, ktoré majú ísť do úsporného režimu.

Smart home reaguje na vašu prítomnosť v dome

Svetlo sa rozsvieti, keď prídete do miestnosti. Múdry dom prispôsobí intenzitu, farbu svetla pri všetkých vašich činnostiach. Služby od Loxone sú vám 100% k dispozícií v každom čase.

Idete preč a máte strach z nevítaných hostí? Žiadny problém – Múdry dom rozsvieti svetlá tak, ako keby ste boli stále doma.

Detská poistka pri ovládaní svetiel

Ochrana detí je na prvom mieste. Ak budete chcieť svojim ratolestiam zamedziť prístup k ovládaniu svetiel, pomocou jedného tlačidla ich deaktivujete. Takisto máte možnosť odpojiť zásuvky v miestnosti. Múdry dom urobí všetko pre ich bezpečnosť.

Zvažujete výstavbu domu na východnom Slovensku a chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Optický alarm v každej miestnosti

Blikajúce svetlá odstrašia všetkých zlodejov. Ich prítomnosť v dome odhalia bezpečnostné prvky. Následne sa vytiahnu všetky žalúzie a blikajúce svetlá dajú vedieť vášmu okoliu, že do domu zavítali nezvaní hostia. O tejto udalosti vás bude informovať aj váš inteligentný dom.

Smart home myslí na dobrý spánok

Blik – smart zvonček - sa večer automaticky prepne, a keď niekto zazvoní, nikoho to neprebudí. Svetlá vo vybraných miestnostiach zablikajú – veľmi praktické večer, k nezaplateniu v prípade, že vaše deti už spia...

... a ráno vás zobudíme s citom. Postupne narastajúca intenzita svetla vám spríjemní ranné vstávanie. Prebudíte sa do krásneho dňa v pokoji a bez hlučného alarmu.

Podobné služby

Vieme, akým spôsobom by ste dokázali usporiť svoje finančné prostriedky. Je to práve pri...

Ochráňte váš dom pred nežiadúcim úderom blesku!

Doposiaľ ste mohli kamery využívať len na pozorovanie objektu zvonku alebo zvnútra. Inteligentná...