Kamerové systémy

Doposiaľ ste mohli kamery využívať len na pozorovanie objektu zvonku alebo zvnútra. Inteligentná domácnosť disponuje kamerovým systémom, vďaka ktorému budete nielen vidieť ľudí pred svojimi dverami, ale dokonca sa s nimi budete môcť aj rozprávať. A to stále nie je všetko.

Múdry dom máte pod kontrolou kdekoľvek sa nachádzate

Kamerový systém je perfektná služba, vďaka ktorej máte v konkrétnom čase reálny prehľad o celom dome.

Stačí si len bezplatne stiahnuť Smart Home aplikáciu od Loxone. Okrem toho, že budete maž vizuálny prehľad o dianí v dome, môžete ňou ovládať aj ostatné služby smart domácnosti, ktoré sú vám poskytnuté.

Videovrátnik vám prezradí, kto vám klope na dvere

Chcete stráviť popoludnie doma s vašou rodinou, ale odrazu vám niekto klope na dvere? Čo ak sú to podomoví predavači alebo otravní susedia? Tvárte sa, že nie ste doma. Vďaka videovrátniku uvidíte, kto stojí pred vašimi dverami a zvoní vám do domu

Môžete sa rozprávať s návštevou, ktorá stojí pri dverách

Vaši hostia meškajú a vy netrpezlivo čakáte pri dverách, aby ste počuli, keď budú zvoniť. S inteligentnou aplikáciou to už viac takto robiť nemusíte. Keď dorazia, aplikácia vám pošle upozornenie a vy ich uvidíte na svojom smartfóne alebo inom zariadení. Nielenže ich budete vidieť, vy sa s nimi dokážete aj rozprávať a otvoriť im dvere bez toho, aby ste prišli k dverám.

Podobné služby

Ani nie veľa, ani nie málo slnečných lúčov. Inteligentné tienenie sleduje vonkajšie podnety a...

Súčasťou výstavby inteligentného domu je zaručene aj počítačová sieť. Dostatočne silný internet...

Smart riadenie teploty pomáha ušetriť náklady na energiu až o 50%. Múdry dom kombinuje jednotlivé...