Zabezpečenie

Každý chce bývať bezpečne a bez zbytočných komplikácií. Tie však môžu nastať kedykoľvek a nielen pri návšteve zlodejov. Čo ak napríklad začne horieť v dome alebo zabudnete vypnúť vodu? To všetko budete mať plne pod kontrolou vďaka službe zabezpečenie od Loxone.

So Smart Security Home nemajú zlodeji žiadnu šancu

Váš dom je po celý čas chránený tzv. imaginárnym ochranným štítom.

Múdry dom dohliada na vonkajšie priestory, pozoruje počasie a na základe toho reaguje (napr. zatvoria sa okná, keď prší). Pri nepredvídanej, nezvanej návšteve začnú blikať svetlá v každej miestnosti, ba dokonca dostanete upozornenie hlasným zvukom. Ak ste mimo domova, pošle vám správu na mobil, aby ste vedeli, čo sa u vás deje.

Inteligentný alarm vám ušetrí peniaze

Plnohodnotný smart alarm vám zaistí to, že už nebudete musieť do domu dokupovať a následne inštalovať žiadne ďalšie sledovacie mechanizmy. Súčasťou zabezpečovacieho systému od Loxone sú komponenty ako senzor pohybu, tienenie, okenný alebo dverný kontakt, ktorý zachytáva, či sú okná alebo dvere otvorené alebo zatvorené a ďalšie plnohodnotné sledovacie systémy. Výhodou je, že monitorujú svoje okolie a dokážu samé reagovať.

Súkromie za každých okolností

Všetky informácie, ktoré sa budú prenášať ohľadom vášho domu, sú bezpečne uložené vo vašom Miniserveri. Tieto dáta sú chránené niekoľkými stupňami zabezpečenia. Spoločnosť Loxone chráni vaše súkromie a nikdy ho nezneužije. Múdry dom vám poskytne v tomto smere 100% ochranu súkromia.

Múdry dom vás ochráni pred požiarom, vytopením a inými problémami

Loxone Smart Home tu je pre vás 24 hodín, 7 dní v týždni. Čo ak sa vyskytne voda tam, kde by nemala byť? Začne horieť na opačnom konci domu a vy o tom ani len nebudete vedieť? V inteligentnej domácnosti sa to stať nemôže. Váš dom na všetko ihneď zareaguje napríklad vypnutím vody, spotrebičov alebo spustí poplach, aby ste boli o prípadom probléme stále informovaní.

Smart simulácia prítomnosti v dome

Jedna z najzaujímavejších funkcií od Loxone. Vaša neprítomnosť v dome by mohla prilákať zlodejov, ktorí by to mohli zneužiť a okradnúť vás. Avšak, váš Múdry dom sa počas celej vašej neprítomnosti bude tváriť tak, akoby bol dom plne obývateľný. Vy si tak môžete užívať s rodinkou zaslúženú dovolenku a vaša domácnosť bude robiť všetko preto, aby bola v bezpečí.

Vyzerá to až príliš nereálne? Opak je pravdou a radi vás o tom presvedčíme. Ak rozmýšľate nad stavbou rodinného domu pri Prešove, v Košiciach, alebo kdekoľvek na na východnom Slovensku, obráťte sa na nás!

Podobné služby

Každý chce bývať bezpečne a bez zbytočných komplikácií. Tie však môžu nastať kedykoľvek a nielen...

Súčasťou výstavby inteligentného domu je zaručene aj počítačová sieť. Dostatočne silný internet...

V celej EÚ existuje systém pravidelných prehliadok a skúšania elektrických zariadení. Overenie ich...