Multimédiá

Múdry dom vám poskytne vytúžený luxus, o ktorom ste doposiaľ len snívali. Vo svojom inteligentom dome si môžete nastaviť zvuk zvončeka, hudbu hrajúcu pri rannom budíku a ešte aj oveľa viac.

Obľúbená hudba v každej miestnosti

Multiroom audio je služba, vďaka ktorej vám môže v každej izbe hrať iná hudba.

Vy si pokojne pustíte pred spaním v spálni inšpiratívny podcast a vaše deti v rovnakom čase zaspávajú pri rozprávke z audioknihy. V kuchyni vám budú hrať veselé tóny, aby sa vám lepšie varilo, v kúpeľni, naopak, relaxačná melódia, ktorá vám spríjemní strávený čas vo vani. K tomu všetkému vám stačí jedno zariadenie, v ktorom budete mať uložené všetky svoje obľúbené piesne.To všetko je možné prostredníctvom zariadenia Audioserver, ktorý je súčasťou balíka Multimédiá od Loxone.

Inteligentná automatizácia hudby

Aj keď prvotne tomu venujete nejaký čas, neskôr sa bude hudba v celom dome automatizovať sama bez vašej pomoci. Keď prídete domov, bude vedieť, akú pieseň má hrať. Keď idete spať, vie, že sa má vypnúť. Dokonca nepríjemne vystraší hlasným zvonením zlodejov, o ktorých tak zrazu budete vedieť vy aj vaši susedia.

Jeden ovládač na všetko

Zabudnite na viacero ovládačov a hádanie, ktorý je od TV, DVD či HiFi veže. Do Múdreho domu dokážeme integrovať všetky zariadenia, ako TV, satelit, rádio a podobne. Tieto všetky komponenty môžete pripojiť do jedného systému a následne ovládať pomocou jednej aplikácie. Výhodou je aj postupná automatizácia, pretože vám ušetrí 50 000 úkonov ročne. Jednoduchý príklad zo života - zapnete TV, vypne sa hudba. Jednoduché a zvládnu to aj vaši starí rodičia.

Zvonček je samozrejmosť

Akonáhle niekto zazvoní pri dverách, použijú sa namiesto klasického zvončeka reproduktory vo vybraných miestnostiach. V prípade, že vaše deti práve spia, namiesto zvuku z reproduktorov vás na to upozornia blikajúce svetlá.

Inteligentný dom s vami bude rozprávať

Keď zabudnete zatvoriť dvere od garáže alebo sa budú deti vyskytovať okolo bazéna, vaša smart domácnosť vás na to upozorní prečítaním varovnej správy. Túto schopnosť využijete aj napríklad vtedy, keď sa bude blížiť búrka a vy budete mať niekde v dome otvorené okná. Možno to vyzerá nereálne, no táto funkcia je súčasťou balíka multimédiá od Loxone.

Podobné služby

V celej EÚ existuje systém pravidelných prehliadok a skúšania elektrických zariadení. Overenie ich...

S inteligentnou domácnosťou budete mať svoje svetlá pod kontrolou. Využitie smart technológie bude...

Múdry dom vám poskytne vytúžený luxus, o ktorom ste doposiaľ len snívali. Vo svojom inteligentom dome si...