Tienenie

Ani nie veľa, ani nie málo slnečných lúčov. Inteligentné tienenie sleduje vonkajšie podnety a prepúšťa do domu len toľko svetla, koľko je potrebné a stará sa tak aj o úsporu energie.

Spoločnosť  EponaCom, s.r.o. je certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA.

Smart tienenie je tu pre vás 24 hodín

Inteligentné tienenie od Loxone vás prebudí v romantickom štýle s prvými slnečnými lúčmi

Počas dňa bude dbať na to, aby slnko vyhrialo vašu domácnosť prirodzeným spôsobom, a tak šetrí vašu peňaženku. Po zotmení vám dopraje pokoj a súkromie vďaka automatickému zatiahnutiu žalúzií.

Inteligentný budík každé ráno

V Múdrom dome vás prebudia prvé slnečné lúče, ktoré budú jemne prenikať do vašej postele. Žalúzie kontrolujú polohu slnka a vedia, kedy sa majú automaticky otvárať. Ranné vstávanie sa tak stane príjemnou záležitosťou.

Kombinované smart tienenie

Vďaka Loxone si môžete vybrať, aký druh automatického tienenia chcete do svojej domácnosti. Bez problémov vám v Múdrom dome integrujeme aj vnútornú, aj vonkajšiu tieniacu techniku. Na výber máte žalúzie, rolety a markízy.

Smart home využíva slnečnú energiu

Ušetríme vám peniaze. Váš dom bude disponovať znalosťami, akými sú: orientácia okien, aktuálna poloha slnka, teplota v miestnosti... Vďaka týmto informáciám dokáže využívať solárnu energiu na vyhriatie miestností na komfortnú teplotu zdarma. Na druhej strane zabráni prehriatiu v dome. Nemusíte sa báť ani o svoje kvety. Tie ostanú neohrozené a bude im dopriaty dostatok prirodzeného svetla.

Múdry dom vás chráni, aj keď spíte

Po zotmení sa postupne zatiahnu aj žalúzie na dome. Okrem súkromia sa však môžete spoľahnúť aj na zabezpečenie, a to najmä v noci. V prípade nepovoleného vstupu do vášho domu sa žalúzie vytiahnu a vo všetkých miestnostiach budú blikať svetlá. Vy aj vaše okolie budete vedieť, že váš dom navštívili nezvaní hostia.

Ochrana žalúzií pred vetrom a mrazom

Počasie dokáže byť v dnešnej dobe veľmi nepríjemné. Múdry dom ochráni žalúzie pred poškodením pri silnom vetre alebo námraze aj v prípade, že nie ste doma alebo spíte.

V prípade akýchkoľvek nejasností nám pokojne napíšte, alebo nás aj navštívte. Sme jediní Gold Loxone partner na východnom Slovensku. Napíšte nám!

Podobné služby

Ochráňte váš dom pred nežiadúcim úderom blesku!

Smart riadenie teploty pomáha ušetriť náklady na energiu až o 50%. Múdry dom kombinuje jednotlivé...

Každý chce bývať bezpečne a bez zbytočných komplikácií. Tie však môžu nastať kedykoľvek a nielen...