Teplota

Smart riadenie teploty pomáha ušetriť náklady na energiu až o 50%. Múdry dom kombinuje jednotlivé prvky v domácnosti, vďaka čomu nebudete zbytočne kúriť, keď vám stačí len vytiahnuť žalúzie a využiť slnečné lúče.

Inteligentné nastavenie teploty vo všetkých častiach domu

Loxone smart technológia hravo zariadi individuálnu teplotu v každej miestnosti v domácnosti.

V kúpeľni máme radšej vyššiu teplotu, v spálni naopak o niečo nižšiu. Váš Múdry dom sa postará o to, aby ste sa nemuseli zaoberať zbytočnými nastaveniami. Vďaka Loxone smart home urobíte o 50 000 úkonov ročne menej. Rozumná regulácia teploty, chladenia či tienenia vám zabezpečia spokojnosť v dome počas celého roka. Precízne využitie všetkých nainštalovaných služieb od Loxone vám ušetrí okrem času aj dostatok energie, ktorú dokážete zužitkovať pri svojej rodine.

Smart vykurovanie s akýmkoľvek zdrojom tepla

Výber zdroja tepla je len na vás. Ak sa rozhodnete pre podlahové kúrenie, radiátory, plyn, elektrinu, drevo, tepelné čerpadlo, infrapanely či čokoľvek iné - smart vykurovanie od Loxone je zlučiteľné so všetkým. Vy si vyberiete, my to zariadime.

Jednoduché ovládanie vykurovania

Nastavenie teploty v domácnosti je jednoduché a zvládne to naozaj každý. Zvolíte si komfortnú teplotu v akejkoľvek miestnosti a Múdry dom to následne začne regulovať na základe vlastnej inteligencie. Keď ste mimo domova, prejde do úsporného režimu. Pri úplnom vypnutí vykurovania sa začne dom chrániť proti zamrznutiu či prehriatiu. Všetko je perfektne premyslené!

Smart home hľadá spôsob úspory peňazí

Inteligentný dom si sám vedie štatistiky ohľadom teploty, ale aj o iných službách. Vďaka tomu môže získať dôležité informácie, ktoré povedú k potenciálnej úspore vašich finančných prostriedkov. Okrem toho sleduje, či teplota neprekročila hraničné hodnoty, aby dokázal včas odstrániť hrozbu poškodenia vášho domu.

Vykurovanie sa učí samo

Vaše vykurovanie vie, kedy sa má zapnúť, aby bola miestnosť v požadovaný čas vyhriata – už sa o nič nemusíte starať. Chcete doraziť z práce domov skôr? Nie je problém. Stačí vziať do ruky telefón a oznámiť vášmu domu, že prídete o pár hodín skôr – o všetko sa postará. To isté platí i v prípade, že prídete z vonku, ste premrznutí a chcete si výnimočne prikúriť.

Inteligentné vetranie

Váš dom má vždy aktuálne informácie o kvalite vzduchu, teplote a vlhkosti a dokáže na hodnoty reagovať. A je pritom jedno, či vetráte centrálne rekuperáciou alebo v každej miestnosti zvlášť.

Podobné služby

Smart riadenie teploty pomáha ušetriť náklady na energiu až o 50%. Múdry dom kombinuje jednotlivé...

Múdry dom vám poskytne vytúžený luxus, o ktorom ste doposiaľ len snívali. Vo svojom inteligentom dome si...

S inteligentnou domácnosťou budete mať svoje svetlá pod kontrolou. Využitie smart technológie bude...