Služby

U nás nikdy neplatíte nič dopredu. Ak si dohodnete bezplatnú konzultáciu, naši vyškolení odborníci vám radi vysvetlia ako funguje inteligentná elektroinštalácia a navrhnú vám riešenie, ktoré bude prispôsobené vašim požiadavkám. Potom je už len na Vás ako sa rozhodnete. Bezplatná konzultácia Vás k ničomu nezaväzuje.

Dôsledne vypracovaný projekt výrazne optimalizuje zriaďovacie náklady

Naša spoločnosť ponúka realizáciu inteligentnej elektroinštalácie na kľúč, t.j. od návrhu cez projekt až po programovanie a odovzdanie so zaškolením investora. Integrujeme do jedného systému kúrenie, osvetlenie, tieniacu techniku, alarm a ďalšie komponenty. Inteligentná elektroinštalácia umožňuje dosiahnuť významné prevádzkové úspory a zvýši váš komfort bývania.

montaz_a_kompletizaciaZabezpečíme návrh, kompletizáciu a dodávku rozvádzača pre váš inteligentný dom. Vzhľadom na otvorenosť systému Loxone, sme schopní do našich projektov zapracovať vaše ľubovoľné požiadavky.

loxone-cat-7.pngPonúkame inštaláciu kabeláže pre inteligentný dom v plnom rozsahu. Silnoprúdové rozvody pre osvetlenie a spotrebiče, slaboprúdové pre TV, internet, kamery a audio.

Bezpečnostné systémyMôžete použiť Loxone Miniserver a iné Loxone komponenty (pohybové senzory, okenné kontakty, dverné kontakty …) na realizáciu plnohodnotného alarmu. Ak sa rozhodnete pre zabezpečovací systém od iného dodávateľa, bez problémov vám ho zaintegrujeme do riešenia od spoločnosti Loxone.

TVTelevízny prijímač sa už dávno nepoužíva iba na sledovania televíznych programov. Televízor je v súčasnosti multimediálne zariadenie. Môžete ho používať na prezeranie filmov, telefonovanie cez Skype alebo prezeranie fotografií. Naša spoločnosť vám ponúka možnosť technického návrhu podľa vašej predstavy, ako aj dodanie potrebnej technológie a montáž celého televízneho systému.

Kamerové systémyS kamerovým systémom máte prehľad čo sa deje v okolí vášho domu aj v prípade, že nie ste doma. Kamerový záznam je uložený a je možné si ho kedykoľvek prehrať.

Audio systémyVašu obľúbenú hudbu či rádio máte v každej miestnosti vďaka perfektnej integrácií audio systému. Na terase môže hrať rock a v detskej izbe rozprávky. Alebo všade to isté. Žiadne prenášanie rádia či kopírovanie pesničiek. Cez reproduktor s vami môže komunikovať aj váš dom – niekto zvoní, otvorená garáž, …

LANRiešenie moderného domu sa v súčasnosti bezpochyby nezaobíde bez počítačovej siete a internetu. Súčasťou riešenia je samozrejme aj návrh a vyhotovenie WiFi siete s dostatočným pokrytím v celom dome. V tejto oblasti sa naplno prejavia naše dlhoročné skúsenosti s budovaním počítačových sietí.

videovratnikNeviete kto zvoní pri vchode ? Videovrátnik Vám na smartfóne či tablete sprostredkuje vizuálne a akustické prepojenie s Vašou návštevou. Nezáleží na tom, či sa nachádzate v práci na dovolenke alebo grilujete na záhrade.

regulacia_vytapaniaV rámci domácej automatizácie ponúkame centrálne riadenie, ktoré je schopné riadiť kúrenie od ľubovoľného výrobcu. Môžete použiť plynový kotol, kotol na tuhé palivo či tepelné čerpadlo. Ak sa však rozhodnete pre elektrické podlahové kúrenie, tak ste u nás na správnej adrese. Stačí nám pár základných údajov o rozlohe a tepelnej strate jednotlivých miestností a vypracujeme Vám cenovú ponuku a projekt pre podlahové kúrenie úplne zadarmo. A nie len to, ak si objednáte realizáciu kúrenia ako súčasť projektu inteligentnej inštalácie, dostanete od nás 20% zľavu na všetky elektroinštalačné práce spojené s realizáciou elektrického kúrenia.

bleskozvodZabezpečujeme montáž bleskozvodov umiestnených na chránených objektoch, údržbu a opravy všetkých typov bleskozvodov, revíziu a skúšky bleskozvodových systémov.

bleskozvodRealizujeme nielen kompletné elektroinštalácie rodinných domov, ale zabezpečíme aj záverečné revízne skúšky s dodaním revíznej správy.Odovzdaním inteligentného domu naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Vzdialenú online podporu máte počas celej životnosti vášho domu zadarmo. V prípade, že potrebujete vyššiu úroveň podpory, vieme vám ju zabezpečiť po podpísaní servisnej zmluvy.


Pre viac informácií nás môžete kontaktovať